השקעה בנדל"ן בארץ מול השקעה בחו"ל
השקעה בנדל"ן בארץ מול השקעה בחו"ל

*השתגעת? להשקיע בחו"ל?

*השקעה בנדל"ן מחייבת זהירות ושמרנות בגלל סכומי הכסף הגדולים.

*יחד עם זאת, למרות זהירות ושמרנות, ידע מאפשר השגת תשואה גבוהה מאוד! השקעה טובה )בדגש על "טובה"( בנדל"ן יכולה וצריכה להיות כזו שתניב תשואה גבוהה, או גבוהה מאוד, לצד בטחון וזהירות.

*"אצל השכן הדשא ירוק יותר." נכון או לא? בעיניי זו טעות. זווית הראייה מטעה, אלא אם מדובר בדשא מושקע יותר משלנו. במרבית המקרים סיפורי התשואות המשוגעות בחו"ל, ולצורך העניין דין ארה"ב כדין אנגליה, יוון, גרמניה או כל מדינה אחרת. איפה שהתשואות כיום גבוהות הסיכון גדול! להזכיר בכמה ירדו המחירים בכל המדינות שמנינו? עשרות אחוזים!!!

*אבל כאן לא נגמר הסיפור. מעבר לסיכון הברור של ירידת מחירי הנדל"ן, קיימים סיכונים גדולים נוספים בדמות חוסר היכרות וידע עם חוקי המקרקעין, התרבות, המנהגים, הבנת תהליכים במקום, מי יתחזק את הנכס וכמה זה יעלה בסוף? ואלה רק מקצת מהשאלות, שלא לדבר על אי הבנת השפה במקרים רבים. )הקפאת מחירים בברלין? העובדה כי את דירות הישראלים קשה מאוד מואד למכור לגרמנים זוכרים?( ואחרון חביב עניין המיסוי: יכול להיווצר מצב של כפל מס שלא ניתן לניכוי!!! ובכל מקרה יתכן מצב בו תשלמו מיסים גבוהים יותר מאשר בארץ.

*לסיכום, עסקת נדל"ן טובה בארץ היא הבחירה הטובה ביותר.

בפתח קנייה או מכירת דירה?

עם 42 שנות נסיון אנחנו בטוחים שנוכל לעזור, אל תהססו להעזר בצוות המומחים שלנו .

מאמרים נוספים

רכזנו עבורכם מאמרים שאנחנו חושבים שיעניינו אתכם

20160922_094150 (Copy)

מייצגים רק צד 1

IMG_4302 (Copy)

טעויות נפוצות בהשקעת נדל"ן

IMG_9787 (Copy)

בנדל"ן מרוויחים ובשוק ההון מפסידים!

razkoko1_tel_aviv_living_room_0a2b6c6e-2892-449a-9deb-a053eeada04f

המדריך לרכישת דירה

איכות מובטחת, זה מה שאומרים עלינו

המלצות חמות מלקוחות חמים , תודה!

חברה בעלת איכות מובטחת

משרד התווך הראשון והיחיד מסוגו בישראל לקבל הסמכת 9001:2015 ISO

למה צריך הבטחת איכות ועמידה בתקן?
האמת היא שזה די פשוט.

מי שרוצה להצליח, ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר, צריך לתחקר את כל מה שעשה. ללמוד מהנסיון ולפעול בהתאם.
ושוב, לתחקר ללמוד, ולהשתפר.
בתמצית – שיפור מתמיד.
תמיד.

נכסים בהם תיווכנו

נכסים פעילים

נכסים פעילים

מייצגים רק צד 1 בכל עסקה, כי זה מה שנכון .

במשרדנו, אנו מתמקדים כעת בשיווק מגוון רחב של נכסים איכותיים, אשר נבחרו בקפידה על ידי אנשי הצוות שלנו. בין הנכסים הפעילים במשרדנו ניתן למצוא דירות יוקרה בלב תל אביב, וילות מרהיבות בפרברים היוקרתיים, ומבנים מסחריים במיקומים מרכזיים ומבוקשים. אנו גם מעמידים לשירות לקוחותינו פרויקטים חדשים ומודרניים, המותאמים למשפחות או למשקיעים, עם דגש על איכות בנייה ועיצוב מודרני. כל נכס במשרדנו מלווה בידי מומחי נדל"ן מנוסים, שמספקים מידע מקיף, תמיכה מקצועית וייעוץ אישי, כדי לוודא שכל עסקה מתבצעת בצורה חלקה ונעימה.

נכסים בהם תיווכנו

מייצגים רק צד 1 בכל עסקה, כי זה מה שנכון .

אנו מתמחים בתיווך של מגוון רחב של נכסים, המתאימים לכל סוג של לקוח וצרכים. הפורטפוליו שלנו כולל דירות יוקרה, בתים פרטיים, פרויקטים חדשים, ונכסים מסחריים, במיוחד באזור תל אביב-יפו והסביבה. כמו כן, אנו גאים במומחיותנו בתחום ההתחדשות העירונית, תוך תיווך פרויקטים משמעותיים שתורמים לשיפור הסביבה העירונית ואיכות החיים של התושבים. כל נכס שאנו מתווכים בו נבחר בקפידה, תוך דגש על איכות, מיקום מרכזי ופוטנציאל הערכה, כדי להבטיח את ההתאמה המיטבית לדרישות ולצרכים של לקוחותינו .

חיפוש נכס

צור קשר

כאן עבורכם ,

עם 42 שנות נסיון אנחנו בטוחים שנוכל לעזור